Ο… ΡΕΑΛΙΣΤΗΣ: Ο Παναθηναϊκός έφτασε τον Ολυμπιακό, ετοιμαστείτε για ΜΑΧΕΣ!

0

Ο… Ρεαλιστής γράφει για τα συμπεράσματά του σχετικά με το χθεσινό ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό!

Image

???? Το σερί των 9-0 νικών που μετρά ο Ολυμπιακός απέναντι στον Παναθηναϊκό από πέρσι είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ! Πέρσι η διαφορά μεταξύ των δύο ομάδων ήταν χαώδης.

???? Ναι, ο Παναθηναϊκός τον κέρδισε στο αντίστοιχο ματς της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος στο ΣΕΦ μα αυτό ήταν μάλλον συγκυριακό.

???? Επίσης τον κόντραρε και στον τελικό του Κυπέλλου, όπου ο Ολυμπιακός έφτασε στη νίκη χάρη στο τρομερό του τέταρτο δεκάλεπτο.

???? Αλλά ας αφήσουμε τα περσινά. Φέτος έγινε ο τελικός του Σούπερ Καπ, όπου η ομάδα του Μπαρτζώκα κέρδισε σχετικά εύκολα και το χθεσινό θρίλερ του ΣΕΦ.

???? Με την προσθήκη του Μπέικον ο Παναθηναϊκός είναι άλλη ομάδα. Ο Ράντονιτς δείχνει ότι χτίζει μια πολύ σκληρή ομάδα, που πρέπει να ματώσεις για να της βάλεις καλάθι.

???? Από μέρους του ο Ολυμπιακός έχει κάποια θεματάκια με τους αναπληρωματικούς, που ούτε χθες προσέφεραν κάτι συγκλονιστικό. Γι’ αυτό και ο Σάσα αναγκάστηκε να παίξει πάνω από 39 λεπτά και ήταν φοβερός.

???? Στο χθεσινό ματς φάνηκε ξεκάθαρα πως η ψαλίδα έχει κλείσει. Και μπορεί να κλείσει κι άλλο.

???? Μέχρι το τέλος της σεζόν θα έχουμε άλλες τουλάχιστον έξι αναμετρήσεις. Μπορεί και εννιά αν παίξουν στον τελικό του Κυπέλλου και οι τελικοί πάνε σε πέμπτο ματς.

???? Προσδεθείτε γιατί θα δούμε πολλά συναρπαστικά ματς. Και ας είναι και με χαμηλό σκορ όπως χθες.